Ing. David Prokopec

Telefon: +420 774 885 185

E-mail: david.prokopec@goldengate.cz

Web: www.davidprokopec.cz

 

O mně

Věděli jste, že bohatství nezaniká, pouze se přesouvá…. Podobně jako se v přírodě mění ročních období, tak i v ekonomice se vše pohybuje na vlnách cyklů a nic neroste do nebe. Není špatná investice ať už do dluhopisů, akcií, nemovitostí či drahých kovů, zásadní však je umět se zorientovat v místě a čase, rozpoznat okamžik, která z daných investic je nejvhodnějším řešením v dané době.

Všichni se cítíme lépe, když máme dostatek objektivních informací na základě kterých máme smysluplně zajištěnou finanční stránku života. Ideálně takovým aktivem, které je vysoce likvidní, bezpečné, stálé a máme ho pod vlastní kontrolou. Vykazuje zajímavé zhodnocení nejen v době, kdy se ekonomice daří, ale zejména v době ekonomických propadů, recesí, krizí. Jaký výhled v následujících měsících či letech očekáváte vy?

Máte potřebu ochránit své bohatství nebo Vám dává smysl porozumět daným tématům a navázání spolupráce? V obou případech jsem tu pro Vás. Nabízím Vám osobní a profesionální přístup s dlouhodobou spoluprací.

Těším se na osobní setkání na Vaše dotazy či rozvíjení společné podnikatelské vize.