O mně

Moje životní cesta se vždy pojila s věcmi, které měly silný příběh. Dlouho jsem hledal, našel úspěch, dokázal dojít až na vytoužený vrchol ve sportu a pak spadl na dno a nevěděl si rady, mnohokrát jsem opakoval stejné chyby a netušil, kde mám vzít energii jít dál. S pokorou přijímám všechny své úspěchy i prohry a vždy jsem byl připravený uchopit tu pravou příležitost „za pačesy“ a jít si za svými sny. V roce 2018 jsem si splnil ten největší sporotvní sen a to účast na olympijských hrách v Koreji.

Podnikání v Golden Gate je pro mě cesta, jak pomocí znalostí a dovedností, které na své cestě získám, můžu změnit společnost k lepšímu a jak pomoci lidem pochopit to, že systém, ve kterém žijeme, není nastaven v náš prospěch.

Žijeme v době uměle vytvořeného blahobytu a obřího globálního dluhu. To naši společnost učinilo velmi zranitelnou a neodolnou. Nemáme připravenou strategii pro krizové situace, a to je VELKÝ PROBLÉM. Věřím, že nejlepší cesta, jak se připravit na budoucnost, je studovat historii, získávat správné informace a nespoléhat se na systém, který nebyl vytvořen primárně pro to, abychom se MY měli dobře, ale proto, aby se měli dobře ti, kdo systém tvoří. V každé krizi je ale ukryta příležitost na pozitivní změny a já jsem rád, že můžu lidem pomoct se postavit na správnou stranu budoucích změn a nebýt tak bezmocnou obětí lidské hamižmosti a korupce, která je všude kolem nás.